Zobacz także:

Pompy Ciepła

Fotowoltaika

RekuperacjaDIMPLEX Pompa Ciepła 90kw w Niesułkowie - 4 ENERGY TOMIKA

Cel jaki sobie postawiliśmy na początku tego roku to obsługa również tych dużych inwestycji. Tego typu instalacja to nie tylko dużo większe zaangażowanie potencjału ludzkiego, ale również przekonanie, że należy tą podjęta prace wykonać z należytą starannością. Odwiedzamy szkołę ogrzewaną poprzez Pompy ciepła Dimplex.
Tym samym chcielibyśmy pochwalić się naszą najnowszą hybrydową realizacją na jednej z Podstawowych Szkół w Niesułkowie k/ Strykowa, która obejmowała zakres całkowicie ekologicznego rozwiązania w postaci montażu Pompy ciepła Dimplex o łącznej mocy 90 kW, 24 odwierty po 99 metrów, oraz instalację fotowoltaiczną w oparciu o renomowane marki Corab Sp. z o.o., SolarEdge Technologies Inc.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu oraz zdjęć 360º w galerii na naszej stronie FACEBOOK https://www.facebook.com/4EnergyTomika/posts/1621702667905216


Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Bezpłatna wycena

Skorzystaj z bepłatnej wyceny
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl


Informujemy, że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies po to, aby dostosować treść i wygląd witryny do Państwa oczekiwań i potrzeb jak również do celów marketingowych i statystycznych. Dalsze korzystanie z naszej witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo politykę stosowania plików cookies.
Więcej informacji...