Słoneczne zabawki

 

 

Słoneczne modele oraz zestawy konstrukcyjne i eksperymentalne, które posiadamy w naszej ofercie są przyjemnym sposobem wprowadzenia Państwa w świat energii słonecznej. Inspirują do myślenia i działania w sposób proekologiczny.

Modele są wykonane ze starannie dobranych materiałów, świetnie zaprojektowane i oferują najlepszą jakość w dobrej cenie. Na kolejnych stronach znajdą Państwo tematycznie uporządkowany zarys naszego asortymentu.

 

 

Najnowsza technika produkcji sprawia, że modele są dokładnie dopasowane.
To, w połączeniu z najwyższej jakości ogniwami słonecznymi i szczegółowymi instrukcjami zapewnia radość z konstruowania modeli. Przy tym przekazywanie Wam naszej wiedzy o energii słonecznej sprawia nam ogromną przyjemność

Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie oraz atrakcyjne rozwiązania
i nowoczesne pomysły na zabawę, majsterkowanie, tworzenie, eksperymentowanie, naukę, dekoracje, prezent, gadżet reklamowy.

Dobrej zabawy!
Zespół
4 ENERGY Tomika
Pobierz katalog

                                                                  Pobierz katalog

 

Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Kalkulator słoneczny

Sprawdź zysk mocy w przeliczeniu rocznym.
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl


Informujemy, że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies po to, aby dostosować treść i wygląd witryny do Państwa oczekiwań i potrzeb jak również do celów marketingowych i statystycznych. Dalsze korzystanie z naszej witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo politykę stosowania plików cookies.
Więcej informacji...