Zobacz także:

Pompy ciepła

Fotowoltaika

AktualnościDotacje

Nasza firma oferuje pomoc w kompleksowym doradztwie oraz wsparcie w zakresie przygotowania dokumentów pod kątem pozyskiwania dotacji na zakup i montaż Pomp Ciepła oraz instalacji Fotowoltaicznych.

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi dnia 27.01.2017r ogłosił Program ograniczania niskiej emisji, do którego Miasto Pabianice zamierza przystąpić.

W ramach programu można uzyskać do 40 % dotacji ze środków WFOŚiGW na likwidację/wymianę lokalnych źródeł ciepła na bardziej ekologiczne bądź montaż instalacji fotowoltaicznej.

Przed złożeniem deklaracji należy zapoznać się z wymaganiami WFOŚiGW w zakresie udziału w Programie. Aby wziąć udział w ww. programie, należy złożyć wniosek w Wydziale Ochrony Środowiska oraz deklarację udziału w Programie ograniczania niskiej emisji.

 

Po więcej informacji zapraszamy do siedzimy naszej firmy, lub kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

biuro@4energytomika.pl

tel. +48 42 227-02-97

 

 

Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Kalkulator słoneczny

Sprawdź zysk mocy w przeliczeniu rocznym.
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl


Informujemy, że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies po to, aby dostosować treść i wygląd witryny do Państwa oczekiwań i potrzeb jak również do celów marketingowych i statystycznych. Dalsze korzystanie z naszej witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo politykę stosowania plików cookies.
Więcej informacji...