Zobacz także:

Pompy Ciepła

Fotowoltaika

RekuperacjaAkumulatoryW naszej ofercie posiadamy akumulatory AGM o pojemnościach 100, 120, 150 i 200 Ah.

Wysoka sprawność

   Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej i wydajnych charakterystykach wyładowania, akumulatory mogą być stosowane w wielu obszarach, zarówno do pracy cyklicznej jak i rezerwowej.

Bezobsługowe

   W całym okresie eksploatacji nie ma potrzeby sprawdzania poziomu elektrolitu ani uzupełniania wody. Gazy wydzielane podczas elektrolizy podlegają prawie całkowitej rekombinacji do postaci wody (do 99%) dzięki efektywnej reakcji łączenia wodoru z tlenem.

Konstrukcja zaworu bezpieczeństwa
   Nadmierna ilość wydzielonego gazu w wyniku przeładowania lub nieprawidłowej metody ładowania jest wypuszczana przez zawór bezpieczeństwa, który wykrywa wzrost wewnętrznego ciśnienia i otwiera się, aby wypuścić gaz, a następnie automatycznie się zamyka.

Technologia separatora
   Separator z absorpcyjnej maty szklanej (AGM), stosowany w akumulatorach, stanowi materiał o dużej porowatości, który zapewnia maksymalną dyfuzję tlenu i ułatwia reakcję masy czynnej w płytach. Separator zapewnia również stałą odległość pomiędzy płytami dodatnimi i ujemnymi oraz zatrzymuje elektrolit, dzięki czemu wyciek kwasu jest zminimalizowany.

Praca w szerokim zakresie temperatur
   Akumulatory SPB mogą być eksploatowane w szerokim zakresie temperatur, jednakże optymalna temperatura dla eksploatacji akumulatorów wynosi 20°C do 25°C.

Niski stopień samowyładowania
   Zastosowanie kratek ze stopu ołowiowo-wapniowego zapewnia minimalne samowyładowanie. Dlatego, akumulatory mogą być magazynowane przez okres 9 miesięcy w normalnych warunkach (20 do 25°C), bez trwałego wpływu na pojemność lub oczekiwaną żywotność.

Szczelna obudowa

   Konstrukcja akumulatorów SPB zabezpiecza przed wyciekiem elektrolitu przez zaciski lub obudowę. Obudowa wykonana tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości, dostępna w wersji ze standardowego tworzywa ABS (UL94 HB).

Żywotność przy pracy buforowej
   Znamionowa żywotność przy pracy buforowej / rezerwowej (20°C) wynosi od 10 do 12 lat.

Eksploatacja w wielu pozycjach
   Dzięki szczelnej konstrukcji akumulatory mogą być eksploatowane w dowolnej pozycji (w pionie lub poziomie z wyjątkiem pozycji całkowicie odwróconej).

Zastosowania  
  
   
- Elektrownie wiatrowe i słoneczne
    - Systemy UPS
    - Awaryjne zasilanie w elektrowniach i podstacjach
    - Sprzęt telekomunikacyjny i elektryczny
    - Tablice rozdzielcze
    - Roboty, sprzęt sterowniczy i inny sprzęt do automatyzacji
      przemysłowej
    - Systemy ochrony i alarmów pożarowych
    - Systemy radiofoniczne
    - Różny sprzęt telemetryczny
    - Sprzęt sygnalizacyjny

Kalkulator kosztów

Oblicz zyski wynikające z tego rozwiązania.

Sklep internetowy

Zapoznaj się z naszym asortymentem w sprzedaży.

Kalkulator słoneczny

Sprawdź zysk mocy w przeliczeniu rocznym.
© Copyright 2016 4EnergyTomika
Wszelkie prawa zastrzeżone | Kontakt
Wykonanie: urbisoft.pl


Informujemy, że nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies po to, aby dostosować treść i wygląd witryny do Państwa oczekiwań i potrzeb jak również do celów marketingowych i statystycznych. Dalsze korzystanie z naszej witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo politykę stosowania plików cookies.
Więcej informacji...